Blog > Komentarze do wpisu
Incognito
Tak sie zastanawialiśmy. Dlaczego gwiazdy które chcą być incognito jeżdżą w miejsca gdzie z całą pewnością nie będą incognito?
Tak A propos wielu czołówek w prasie bulwarowej - choćby Tomasza Lisa i Hanny Smoktunowicz przyłapanych w apartamencie pięciogwiazdkowym na wyspie Kos. Przecież to dość oczywiste, że jeśli jestem znany, rzucam żone i jadę na wakacje z kim innym to jeśli wybiorę elegancki hotel to już przy śniadaniu obfotografuje mnie 10 rodaków i wyśle zdjęcia wszędzie.
Czy znani nie wiedzą że istnieją inne formy spędzania wakacji? Czy może jednak lubią te nagłówki?
poniedziałek, 28 sierpnia 2006, talki

Polecane wpisy

  • Póki co Facebook

    Po latach wszedłem - i jak się okazuje tu wciąż jest życie mimo że od lat nie ma notek. Notki przeniosły się na facebooka. https://www.facebook.com/LeszekTalko?

  • Święto

    Zazdroszczę Francuzom. 14 lipca wszędzie mają święto narodowe. Wiadomo - zniszczenie Bastylii. Kilka lat temu święto zastało nas w malutkiej wiosce w Langwedocj

  • Widziane ze wsi

    Zadziwiające jak inaczej spoglądamy na świat ze swojej wsi. Przede wszystkim - do czego doszlismy wczoraj - nie nadajemy się absolutnie do żadnej pracy zespołow

Komentarze
2006/08/31 12:12:44
Gwiazdy nie lubią chyba takich miejsc jak my.. spokojnych, ciut mniejszy standart... las, woda i zero ludzi na horyzoncie przez jakieś kilometr lub dwa. Mąż mi mówi, że My jesteśmy lekko uszkodzeni bo cieszymy się kiedy sezon się kończy :)
-
2006/10/23 13:45:26
Po Lisie i p. Smoktunowicz spodziewalem sie nieco wiecej fantacji i romantyzmu. Kos? 5-gwiazdkowy hotel? To juz bacowka w Bieszczadach jest bardziej pomyslowa.