Blog > Komentarze do wpisu
Remanentów...
Z rzeczy politycznych: zadziwiające jest jak bardzo monotematyczni są politycy PIS. Premier który jak katarynka powtarza jednym tchem że jest otoczony agresją a sam bucha jadem. Ci inni którzy bez ustanku powtarzaja frazesy. Jakim cudem mozna domagać się zapewnień że PO nie wejdzie w sojusz z LiD skoro samemu było się w sojuszu z lepperem? Jakim cudem można atakować za strasznie rozkopaną skądinąd Warszawę skoro samemu zbudowało się pół kilometra autostrady.
I skarzyć się na nierzetelnośc mediów.
A mnie media irytują. Kiedy jeden z brytyjskich dziennikarzy pytał o cos ministra a ten zamiast odpowiedzieć atakował opozycję dziennikarz przerywał i powtarzał pytanie. I tak 26 razy - aż minister wreszcie odpowiedział. Czegos takiego dziennikarze w Polsce nie robią. Grzecznie słuchaja bzdur. Szkoda.
Swoją drogą bardzo to przypomina rozmowy z dziećmi. Pytasz się dlaczego łazienka zalana wodą, a dostajesz odpowiedź że to twoja wina bo nalałeś za dużo wody. Pytasz znowu i dowiadujesz się że masz dać cukierka.
Różnie walczono z Kaczyńskimi, ale najłatwiej i najskuteczniej chyba walczyć smiechem.
Przy okazji wieczoru wyborczego - po raz kolejny stwierdziliśmy że nie znamy nikogo kto by głosował na PiS. I nikt ze znajomych też nie zna.
To xle czy dobrze?

Z rzeczy innych. Ruszyła strona www.dzieckodlaodwaznych.pl. O rany i tam też trzeba pisać.

I kończą robić płot. Bez płotu życie jest cięzkie. Bezpańskie psy zachodzą do miski naszego psa i podjadają. A ten zdjęty gniewem wszczyna alarmy w środku nocy.


środa, 24 października 2007, talki

Polecane wpisy

  • Póki co Facebook

    Po latach wszedłem - i jak się okazuje tu wciąż jest życie mimo że od lat nie ma notek. Notki przeniosły się na facebooka. https://www.facebook.com/LeszekTalko?

  • Święto

    Zazdroszczę Francuzom. 14 lipca wszędzie mają święto narodowe. Wiadomo - zniszczenie Bastylii. Kilka lat temu święto zastało nas w malutkiej wiosce w Langwedocj

  • Dalej dom

    Trzeba wybaczać nieregularne wpisy. Dom buduję. Wczoraj cały dzień w dziwnych miejscach jak Castorama. Połowa rzeczy - nie mam pojęcia do czego są. A druga poło

Komentarze
2007/11/21 20:55:16
Z tym glosowaniem na PIS to dzinw sprawa - ja tez nie znam .. ale ktos glosowac musial:D
-
Gość: Artur, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/04/19 11:36:39
To musi być nudne - mieć znajomych, którzy wszyscy mają takie same poglądy.
-
Gość: , *.piekary.net
2009/11/09 20:56:08
Po latach możecie już być pewni,że macie tak samo naiwnych i otępiałych intelektualnie znajomych zwanych również wyborcami PEŁO.