RSS
piątek, 29 kwietnia 2005
część II
A tak w ogóle, to własnie dostalismy wiadomośc, że WAB na początku września wypuszcza na rynek druga częśc Talków - czyli felietonów ciąg dalszy. Znacznie grubszą i lepszą od części I - jak to zwykle mówi się o częściach II :)))
Oczywiście polecamy :)
czwartek, 21 kwietnia 2005
a co po?
A tak w ogóle to wprosiliśmy się na darmową kawę do chlodna.blox.pl i bardzo jesteśmy ciekawi wyników. To bardzo miłe. Nie, wcale nie chodzi o to, że podobno tam powiesili nas felieton. Ani też wcale nie o to, że może w takim razie kiedyś by najlepsza z żon zrobiła wieczorek autorski. Może ktoś jeszcze ma cos do jedzenia albo wypicia? Chętnie przyjdziemy.
A gdzie serial?
No własnie, promowanie serialu miało być raison d'etre tego bloga. A tu cisza i nic. Spieszymy więc donieść że serial miał być już, już emitowany we wrześniu. A potem prawie w październiku, a potem w grudniu. A teraz jest taka koncepcja że na wiosnę, albo na jesieni, albo w innym terminie. Bo albo sie wyemituje to co jest a potem ewentualnie dokręci resztę, albo odwrotnie. Nie pytajcie. Nie wiemy. W każdym razie pierwsze odcinki są gotowe i gdzieś tam sobie leżą i czekają. 
Obiecanki....
Przeczytałem swój wpis sprzed paru miesięcy o tym, że będą częstsze notki. No tak. Sądząc z obietnic to nadaję się na polityka. Wystartuję w wyborach i obiecam wam wszystko.
Najlepsza z żon powiedziała....
w ostatnią niedzielę o godz 23.22 (wiem bo akurat spojrzałem na zegarek).
- No skończyłam.
I napisała na 300 stronie KONIEC
Skończyła swoją powieść, którą pisała niczym galernik przykuty do wiosła. Nie, to nie znaczy że już jest wolna i może wychodzić z domu. teraz musi ją poprawiać i wyłapać jakieś 3000 literówek.
na cześć najlepszej z żon .... itd
P.S A powieśc ukaże się w WAB